MsShit
  Zaawansowane szukanie
 
Menu


   Zalogować automatycznie przy następnej wizycie?

Polecamy
Reklama
 
Losowy obrazek

1 dzień 1 godzina
1 dzień 1 godzina

Rejestracja
Warunki rejestracji:
  1. Użytkownik może zamieszczać jedynie grafiki do których posiada prawa autorskie, lub jest pewny że nie złamie praw autorskich poprzez umieszczenie na tej stronie.
  2. Dodane grafiki oraz opinie są moderowane przez administratorów galerii.
  3. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za szeroko pojęte wady prawne zamieszczonych grafik w tym także za obciążanie grafik prawami osób trzecich, oraz za treść zamieszczanych opinii. Administrator postara się wyjaśnić wszelkie spory i zastrzega sobie prawo do usunięcia grafik, co do których istnieją uzasadnione podejrzenia, że zamieszczone zostały z naruszeniem obowiązującego prawa.
  4. Zabronione jest zamieszczanie grafik i opinii sprzecznych z prawem oraz sprzecznych z zasadami współżycia społecznego. Administrator zastrzega sobie prawo usunięcia takich grafik i opinii, jak również zablokowania konta autora.
  5. O tym czy treść danej grafiki, opinii lub oceny narusza powyższe zakazy decyduje bezpośrednio Administrator.
  6. Rejestracja użytkowników ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i funkcjonalności serwisu. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie oraz do swobodnej interpretacji postanowień regulaminu. Inne nie uwzględnione tutaj kwestie leżą w gestii Administratora.
  7. Dane personalne podane w czasie rejestracji nie będą udostępnione osobom postronnym.
Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

 

    Powered by 4images 1.7.4  |  Copyright © 2004 4homepages.de Design by 7dana.com  .:: modified by toolman ::.  
Wszystkich gości: 412,918; Gości dzisiaj: 42; Gości wczoraj: 65; Ilość wyświetlonych stron: 1,861,695; Dziś wyświetlono stron: 91; Wczoraj wyświetlono stron: 180; Najwięcej gości na dzień: 387; Najwięcej gości było w dniu: 2011-04-27; Średnia gości na dzień: 80.40; Średnia wyświetlonych stron dziennie: 362.57; Obecnie online: 1; Najwięcej online: 74; Najwięcej online dnia: 2009-08-29, 16:59:18; Obejrzałeś stron: 15; Średnia stron wyświetlonych przez jednego gościa: 4.51